Blog

Drzwi loftowe drewniane – TOP 5 Kornik

Drzwi loftowe drewniane to propozycja dla osób, które cenią połączenie nowoczesności z tradycją. Cechami charakterystycznymi takich drzwi są elegancja, prostota i nietuzinkowy design. Omawiane modele stanowią idealne połączenie surowości i minimalizmu stylu loftowego z ciepłem i naturalnym urokiem drewna.

Jeśli więc szukasz odpowiednich profili dla siebie i urzeka Cię naturalne drewno oraz jego stylowy wygląd, zachęcamy do przeczytania artykułu. Omawiamy aż TOP 5 propozycji drzwi wewnętrznych loftowych od Kornik. 

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń typu loft

Drzwi loftowe zazwyczaj wykonane są z naturalnych materiałów. W naszej firmie wykorzystujemy dąb i sosnę ‒ takie gatunki są trwałe i znakomicie się prezentują. 

W przypadku drzwi loftowych nie możemy też zapomnieć o metalowych detalach, np. obramowaniach z ceowników stalowych.

Drzwi industrialne doskonale prezentują się we wnętrzach zaaranżowanych w różnym stylu, od industrialnego po nowoczesny i minimalistyczny, sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach.

Drzwi loftowe wykonane z drewna ‒ TOP 5 od Kornik

Poniżej prezentujemy 5 topowych modeli drzwi loftowych od Kornik.

1. Skrzydło Przesuwane Loft Slim Sosna Sęczna

To limitowana edycja modelu drzwi przesuwnych Loft. Na rynku dostępnych jest zaledwie 300 sztuk, co czyni je prawdziwym unikatem. Drzwi wykonane są z sosnowego drewna sęcznego, ich naturalne piękno nada pomieszczeniom przytulności i ciepła.

W wyposażeniu dodatkowym drzwi znajdziesz stalową rączkę, malowaną proszkowo na czarno oraz stalową szynę przesuwną, również czarną, które dodadzą drzwiom nowoczesnego wyglądu. Oba te elementy dostępne są za dodatkową opłatą.

2. Skrzydło Industrial Black Szczotkowane Sosna Sęczna Olej

Skrzydło przesuwne Industrial Black to odpowiedź na najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. To drzwi, które swym wyglądem przyciągają uwagę i dodają charakteru każdemu pomieszczeniu.

Drewno, z którego wykonane są drzwi, poddane zostało szczotkowaniu ‒ dzięki temu naturalna struktura nabiera trójwymiarowości, a piękno słojów i sęków jest jeszcze bardziej widoczne. Industrial Black to drzwi idealne do pokoi typowo loftowych, gdzie surowe materiały i nowoczesny design tworzą unikalny klimat.

3. Skrzydło Jednostronne Przesuwne Industrial Eko Dąb Rustical Olej

To propozycja dla osób stawiających na połączenie natury z nowoczesnością. Konstrukcja drzwi wykonana jest z płyty MDF, materiału o wielu zaletach (np. takich, jak wytrzymałość i łatwość obróbki). Zastosowanie w produkcji takiego tworzywa gwarantuje długą żywotność drzwi. Industrial Eko to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią nie tylko funkcjonalność, ale i design. 

4. Skrzydło Duo Loft Classic + Szpros Dąb Rustical WC

To doskonały wybór dla tych, którzy cenią klasyczny, ponadczasowy styl oraz wysoką jakość. Dzięki użyciu wyrazistych, dębowych paneli o przestrzennej strukturze, drzwi wprowadzą do każdego pomieszczenia niepowtarzalny klimat.

Na uwagę zasługuje też innowacyjna technologia produkcji, dzięki której drzwi dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach o zmiennej wilgotności w ciągu roku, na przykład w domkach rekreacyjnych, altanach, domkach wypoczynkowych i letniskowych oraz w toaletach.

5. Skrzydło Duo Loft + Szpros Dąb Rustical Pokojowe

Drzwi loftowe drewniane są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają produktów w klasycznym, loftowym stylu. Profile te są idealne do pokoju, np. do salonu lub gabinetu. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii, drzwi zalecane do pomieszczeń o zmiennej wilgotności w ciągu roku, takich jak domki rekreacyjne, altany czy domki letniskowe.

Podsumowanie

Drzwi loftowe, wykonane z dębu lub sosny, są wyjątkowym połączeniem funkcjonalności i estetyki. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach w stylu loftowym, w których ciemne, drewniane i stalowe dodatki będą  idealnie komponować się z drzwiami wewnętrznymi od Kornik.

Drzwi loftowe sprawdzą się także w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *