ul. Nowa 14
62-080 Tarnowo Podgórne

kom. +48 509 349 137 Adam Przewoźny  
kom. +48 505 446 798 Anna Wandelt  
kom. +48 506 519 220 Anna Drobotun
tel. (61) 8-146-798
fax. (61) 8-146-016

 

Czynne:
Od pon. do pt.: 08:00 – 17:00
Sobota: 08:00 – 13:00

info@kornik.com.pl
sklep@kornik.com.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić drzwi lub schody młynarskie o wymiarach innych niż w sklepie?

Nie, drzwi i schody młynarskie wykonujemy wyłącznie o wymiarach widocznych na stronach produktów.

Gdzie mogę znaleźć dokładne wymiary drzwi, ościeżnic i schodów młynarskich oraz wielkości otworów montażowych?

Dokładne wymiary oraz wielkości otworów montażowych widoczne są na ulotkach i rysunkach technicznych w formacie pdf zamieszczonych na kartach produktów w zakładce “Do Pobrania”.

Czy w drzwiach można zamontować szybkę inną niż mleczna? Jak wymienić szybę?

W drzwiach z przeszkleniami montujemy tylko szkło mleczne. Szyby są niewymienne.

Podoba mi się wygląd surowego drewna. Czy mogę pozostawić produkt w stanie surowym (bez malowania)?

Nie, wszystkie produkty drewniane muszą zostać zabezpieczone odpowiednim olejem lub lakierem. Należy zabezpieczyć wszystkie powierzchnie i krawędzie (np. stopnie schodowe muszą być pomalowane również od spodniej strony). Zapobiega to chłonięciu przez drewno wilgoci z otoczenia (nasze produkty mają wilgotność na poziomie 8-12%), które może skutkować odkształceniami oraz pęknięciami powierzchni drewna. Pozostawienie produktów bez malowania – w stanie surowym – skutkuje utratą gwarancji.

Czy mogę zastosować wasze produkty na zewnątrz jeśli odpowiednio je zabezpieczę przed wilgocią?

Nie, nasze produkty nadają się tylko do montażu wewnątrz pomieszczeń. Niska wyjściowa wilgotność drewna i stosowanie przez nas w produkcji klejów z grupy D3 powoduje, że nawet przy nałożeniu wielu warstw lakieru nie nadają się one do montażu na zewnątrz.

Na czym polega bezpłatna dostawa do wybranych miast?

Darmowy odbiór towaru na terenie miast których lista widoczna jest w dziale “Dostawy” oraz przy składaniu zamówienia – polega na odbiorze zamówienia bezpośrednio z naszego firmowego samochodu. Miejsce odbioru oraz godzinę wskazuje kierowca – jest ono uzależnione od adresów realizowanych przez niego dostaw.

formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tadeusza Wizłę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą KORNIK. FIRMA STOLARSKA. PRODUKCJA I USŁUGI. TADEUSZ WIZŁA z siedzibą w Tarnowie Podgórnym moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadanie pytanie. Czytaj więcej
Wyrażam zgodę na otrzymanie od Tadeusza Wizły prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą KORNIK. FIRMA STOLARSKA. PRODUKCJA I USŁUGI. TADEUSZ WIZŁA z siedzibą w Tarnowie Podgórnym informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej. Czytaj więcej