Kornik

Regulamin

Sklep internetowy Kornik działającym pod adresem kornik.com.pl prowadzony jest przez firmę Kornik – Firma Stolarska Produkcja i Usługi z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080), ul. Nowa 14 zarejestrowaną pod numerem NIP: 778-002-47-05, REGON: 004862649, posiadającą konto bankowe w ING Bank Śląski S.A. 13 1050 1533 1000 0022 2564 1410.Regulamin sklepu internetowego Kornik

 1. Sklep internetowy Kornik prowadzi sprzedaż detaliczną własnych produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Do sprzedaży internetowej przeznaczony jest wybrany asortyment produktów firmy. Informacje o pełnym asortymencie dostępne są na stronach firmowych producenta pod adresem kornik.com.pl
 3. Oferty asortymentowe dla partnerów handlowych oraz klientów hurtowych przygotowywane są niezależne od oferty sklepu internetowego przez firmę Kornik – Firma Stolarska.
 4. Produkty oferowane w sklepie internetowym kornik.com.pl są fabrycznie nowe, wyprodukowane zostały bezpośrednio przez firmę Kornik Firma Stolarska i posiadają jej gwarancję.
 5. Surowiec drzewny użyty do produkcji elementów drewnianych pochodzi wyłącznie z lasów prowadzących odpowiedzialną gospodarkę surowca potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.
 6. Ze względu na właściwości i niepowtarzalność surowca drzewnego zamieszczone na stronie internetowej zdjęcia mogą nie oddawać w pełni kolorystyki produktów. Cechy naturalnego drewna nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
 7. Obsługa sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne oferowanych produktów były zgodne z rzeczywistością. Ewentualne błędy w opisach nie stanowią podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
 8. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu internetowego Kornik są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN). Ceny nie zawierają kosztów dostawy.
 9. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży następuje z chwilą potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę. Jeśli złożenie zamówienie wymaga dodatkowych ustaleń (np. określenia kosztów i warunków dostawy) zawarcie umowy następuje w momencie obustronnej akceptacji tych warunków. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 10. Transakcja kupna-sprzedaży potwierdzana jest fakturą VAT.
 11. Konsument zawierający umowę kupna-sprzedaży poza lokalem przedsiębiorstwa może, zgodnie z obowiązującymi przepisami, od niej odstąpić w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty zakupu. Odstąpienie od umowy należy potwierdzić pisemnym oświadczeniem (wysłanym listem poleconym lub załączonym do przesyłki ze zwracanym towarem). Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta, a towary zwracane przesyłką za pobranie nie będą przyjmowane. Zwracane produkty muszą być nieużywane, niezniszczone, kompletne i znajdować się w oryginalnym opakowaniu.
 12. Dane osobowe przekazywane w momencie rejestracji lub składania zamówienia przetwarzane są przez firmę Kornik Firma Stolarska. Produkcja i Usługi, 62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 14 jedynie w celu realizacji zamówień. Dane te nie są udostępniane innym podmiotom, a każdy klient prawo do wglądu, zmiany i usuwania swoich danych.


Termin realizacji zamówień

 1. Czas potrzebny na przygotowanie towaru do odbioru lub wysyłki podany jest na stronie produktu.
 2. Czas potrzebny na realizację zamówień na produkty niestandardowe ustalany jest indywidualnie.


Sposoby i koszty dostawy

 1. Sklep udostępnia następujące sposoby dostawy zamawianych produktów: dowóz transportem własnym, wysyłka firmą spedycyjną lub pocztą, bezpłatny odbiór własny z siedziby firmy w Tarnowie Podgórnym, w godz. 7 – 16
 2. Koszt dostawy towaru (wysyłka lub dowóz) uzależniony jest od wartości zamawianych towarów, ich masy i wymiarów.
 3. W chwili obecnej, koszt transportu uzgadniany jest z klientem po złożeniu zamówienia. W przypadku braku akceptacji kosztów transportu klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia. Akceptacja kosztów oznacza rozpoczęcie realizacji zamówienia.


Formy płatności

 1. Sklep internetowy Kornik akceptuje następujące formy płatności: Gotówka – w przypadku odbioru własnego z siedziby firmy, Przelew (przedpłata) – po przygotowaniu towaru do wysyłki.
 2. W przypadku niektórych produktów, w szczególności produktów nietypowych, firma Kornik zastrzega sobie prawo do ograniczenia form płatności oraz do wymagania dokonania przedpłaty za zamówienie. .


Realizacja zamówień nietypowych

 1. Istnieje możliwość zamawiania elementów nietypowych nie będących w stałej ofercie sklepu o ile jednak firma ma techniczną możliwość wykonania takich elementów.
 2. Zapytania dotyczące produktów nietypowych prosimy składać pod adresem mailowym sklep@kornik.com.pl lub numerem telefonu 505 44 67 98.
 3. Do czasu jednoznacznego uzgodnienia i obustronnego potwierdzenia warunków realizacji zamówień na produkty nietypowe obie strony mają możliwość rezygnacji z zamówienia.
 4. W przypadku złożenia i potwierdzenia zamówienia na produkty nietypowe wymagana jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 30% wartości netto zamówienia. Przedpłata ta jest warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia i pomniejsza ona kwotę pozostałą do zapłaty za zamówione produkty.
Rejestracja Zaloguj się