Kornik

O nas

Jesteśmy producentem wewnętrznej stolarki otworowej i elementów konstrukcyjnych schodów drewnianych.  Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu i jednocześnie stale wdrażając innowacyjne technologie produkcji, oferujemy szeroki asortyment oryginalnych produktów o klasycznym oraz nowoczesnym wzornictwie.


Nasza oferta obejmuje ościeżnice drewniane – zarówno uniwersalne typowe jak i regulowane zabudowujące każdą grubość muru, nowoczesne lite skrzydła drzwiowe w wykończeniu surowym jak i olejowanym z drewna sosnowego oraz dębowego.


Oddzielny asortyment ofertę stanowi  bogata gama – zarówno pod względem wzornictwa jak i gatunków drewna (sosna, buk, dąb, jesion)  – elementów schodów drewnianych. Oferujemy stopnie, podstopnice, wangi, szeroki wybór tralek i słupów, systemy poręczy, a także akcesoria montażowe i wykończeniowe.


Naszą najnowszą propozycją są systemy poręczy lakierowanych (barwione np. w kolorze Teak, Wenge lub naturalne) oraz nowe wzornictwo tralek i poręczy z elementami ze stali nierdzewnej INOX. Kolekcja jest systematycznie rozszerzana o nowe, niepowtarzalne wzory i rozwiązania techniczne.


Asortyment produktów poszerzają parapety okienne, progi drzwiowe oraz gotowe schody młynarskie proste lub kacze.


W trosce o środowisko, w celu ograniczenia ilości odpadów poprodukcyjnych, wszystkie surowe odpady drzewne przetwarzamy w ekologiczny brykiet drzewny stanowiący uzupełnienie naszego asortymentu.


Aby zachować wysoką konkurencyjność produktów szczególną uwagę zwracamy na najwyższą jakość zarówno stosowanych surowców jaki i procesów obróbki oraz wykańczania wyrobów. Drewno to dla nas pasja dlatego nasze wyroby charakteryzują się piękną, naturalną strukturą, a wykorzystywany surowiec pochodzi wyłącznie z lasów gwarantujących racjonalną i odpowiedzialną gospodarkę zasobów leśnych potwierdzonych certyfikatem FSC.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta!


Gwarantujemy, że PRODUKTY FIRMY KORNIK® przyniosą Państwu wiele satysfakcji i zadowolenia z użytkowania.


Rejestracja Zaloguj się