Zacznij pisać by zobaczyć produkty, których szukasz.

Koszyk zakupów

Zamknij
Zamknij
Zacznij pisać by zobaczyć produkty, których szukasz.
Menu

Kontakt +48 505 446 798, +48 509 349 137

od pn. do pt. w godz: 08:00 – 17:00, sob. w godz: 8:00 – 13:00

O nas

Jesteśmy producentem wewnętrznej stolarki otworowej i elementów konstrukcyjnych schodów drewnianych.  Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu i jednocześnie stale wdrażając innowacyjne technologie produkcji, oferujemy szeroki asortyment oryginalnych produktów o klasycznym oraz nowoczesnym wzornictwie.

Nasza oferta obejmuje ościeżnice drewniane – zarówno uniwersalne typowe jak i regulowane zabudowujące każdą grubość muru, nowoczesne lite skrzydła drzwiowe w wykończeniu surowym jak i olejowanym z drewna sosnowego oraz dębowego.

Oddzielny asortyment ofertę stanowi bogata gama – zarówno pod względem wzornictwa jak i gatunków drewna (sosna, buk, dąb, jesion)  – elementów schodów drewnianych. Oferujemy stopnie, podstopnice, wangi, szeroki wybór tralek i słupów, systemy poręczy, a także akcesoria montażowe i wykończeniowe.

Naszą najnowszą propozycją są systemy poręczy lakierowanych (barwione np. w kolorze Teak, Wenge lub naturalne) oraz nowe wzornictwo tralek i poręczy z elementami ze stali nierdzewnej INOX. Kolekcja jest systematycznie rozszerzana o nowe, niepowtarzalne wzory i rozwiązania techniczne.

Asortyment produktów poszerzają parapety okienne, progi drzwiowe oraz gotowe schody młynarskie proste lub kacze.

W trosce o środowisko, w celu ograniczenia ilości odpadów poprodukcyjnych, wszystkie surowe odpady drzewne przetwarzamy w ekologiczny brykiet drzewny stanowiący uzupełnienie naszego asortymentu.

Aby zachować wysoką konkurencyjność produktów szczególną uwagę zwracamy na najwyższą jakość zarówno stosowanych surowców jaki i procesów obróbki oraz wykańczania wyrobów. Drewno to dla nas pasja dlatego nasze wyroby charakteryzują się piękną, naturalną strukturą, a wykorzystywany surowiec pochodzi wyłącznie z lasów gwarantujących racjonalną i odpowiedzialną gospodarkę zasobów leśnych potwierdzonych certyfikatem FSC.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta!

Gwarantujemy, że PRODUKTY FIRMY KORNIK® przyniosą Państwu wiele satysfakcji i zadowolenia z użytkowania.

naturalne drewno

najwyższa
jakość wykonania

bogaty asortyment

ponad 25 lat
doświadczenia

Scroll To Top
Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.