Drzwi przesuwane – Loft

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

MENU
Nowość
Zamknij

Skrzydło Loft SLIM Przesuwne Dąb Rustical

799,00 
Loft Slim to limitowana wersja modelu drzwi przesuwnych Loft. Dostępne tylko 300 sztuk! Dębowe drzwi przesuwne LOFT idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno nada pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Nowość
Zamknij

Skrzydło Loft SLIM Przesuwne Sosna

399,00 
Loft Slim to limitowana wersja modelu drzwi przesuwnych Loft. Dostępne tylko 300 sztuk! Sosnowe drzwi przesuwne LOFT idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno sosnowe sęczne nada pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Zamknij

Skrzydło Loft Przesuwne Sosna

549,00 
Sosnowe drzwi przesuwne LOFT idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno sosnowe sęczne nada pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Zamknij

Skrzydło Loft Przesuwne Sosna Olej

649,00 
Sosnowe drzwi przesuwne LOFT olejowane idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno sosnowe sęczne olejowane nada pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Zamknij

Skrzydło Loft Przesuwne Dąb Rustical

999,00 
Dębowe drzwi przesuwne LOFT idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno dębowe nadaje pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Zamknij

Skrzydło Loft Przesuwne Dąb Rustical Olej

1 099,00 
Dębowe  olejowane drzwi przesuwne LOFT idealnie pasują do wnętrz zarówno o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Naturalne drewno dębowe nadaje pomieszczeniom przytulny, ciepły charakter.
Zamknij

Rączka do drzwi przesuwnych Loft- Prosta

79,00 
Rączka wraz z szyldem znakomicie nadaje się do montażu na klasycznych drzwiach przesuwnych Loft. Wyglądem nawiązuje do szyny przesuwnej.
Zamknij

Szyna do drzwi przesuwnych KORNIK

399,00 
Szyna przesuwna KORNIK pozwala ma montaż drzwi przesuwnych KORNIK. Szyna jest uniwersalna - można ją montować również przy innych modelach drzwi przesuwnych oraz łączyć w komplety dla drzwi dwuskrzydłowych.