Blog

Drzwi wewnętrzne nowoczesne galeria sklepu Kornik

Drzwi wewnętrzne nowoczesne galeria sklepu Kornik

Drzwi wewnętrzne pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale wpływają na estetykę i styl pomieszczeń. Coraz więcej osób zwraca uwagę na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które pomagają tworzyć unikalne, harmonijne i przemyślane przestrzenie. W poniższym artykule omówimy najciekawsze modele drzwi wewnętrznych nowoczesnych od Kornik. Zachęcamy do lektury.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne – co warto wiedzieć?

Drzwi wewnętrzne nowoczesne wyróżniają się na tle tradycyjnych rozwiązań swoim unikalnym designem, zaawansowanymi technologiami oraz wysoką funkcjonalnością. Coraz chętniej wybierane są przez osoby, które szukają odpowiednich profili do wnętrz industrialnych, minimalistycznych, a nawet urządzonych w stylu skandynawskim.

Jednym z popularniejszych surowców wykorzystywanych do produkcji drzwi wewnętrznych nowoczesnych jest drewno. W sklepie Kornik znajdziesz profile wykonane z solidnego drewna sosnowego oraz dębu. Drewno sosnowe jest miękkie, lekkie i łatwo dostępne. Wyróżnia je dość jasny kolor i widoczne usłojenie, co nadaje wnętrzom ciepły i przytulny charakter. Z kolei drewno dębowe jest twardsze, cięższe i nieco wytrzymalsze niż sosna. Dąb ma ciemniejszy kolor i bardziej zarysowane usłojenie. Wykorzystanie tego surowca we wnętrzach sprawia, że pomieszczenia stają się bardziej eleganckie. Dębowe drzwi wewnętrzne często montowane są w domach i biurach urządzonych w stylu industrialnym, natomiast sosnowe, w skandynawskim i minimalistycznym.

Wybierając konkretne drzwi wewnętrzne, trzeba również pamiętać o ich przeznaczeniu. Do łazienki lub toalety polecamy drzwi typu WC z górnymi przeszkleniami oraz podcięciem wentylacyjnym, natomiast w pozostałych pomieszczeniach można zamontować drzwi pełne bądź pokojowe, które dzięki większej powierzchni przeszkleń, zapewniają duży dostęp światła.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne galeria sklepu Kornik

Jeśli szukasz solidnych drzwi wewnętrznych do swojego domu lub biura i chcesz postawić na profile wytrzymałe, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi, propozycjami.

1. Skrzydło Industrial Black Szczotkowane Sosna Sęczna Olej

Nowoczesne skrzydło drzwiowe wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Jest to skrzydło przesuwne, idealnie sprawdzające się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym. Struktura drewna została poddana szczotkowaniu, co świetnie podkreśla barwę, a także daje efekt trójwymiarowości. Drzwi zabezpieczone są bezbarwnym olejem.

2. Skrzydło Quintet Black Szczotkowane Bezsęczne Olej

Nowoczesne drzwi wykonane z płyty MDF, wypełnione panelami sosnowymi, bezsęcznymi. Omawiane skrzydło drzwiowe będzie doskonale prezentować się w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych w stylu glamour oraz industrialnym. Drzwi wyposażone zostały w wysokiej jakości okucia.

3. Skrzydło Eko Duo + Szpros Pokojowe Sosna Olej

Klasyczne skrzydła drzwiowe idealne do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Są to drzwi wewnętrzne pokojowe, olejowane, wyposażone w matowe przeszklenia. Istnieje możliwość przycięcia profili o 3 cm, bez ryzyka osłabienia konstrukcji.

4. Skrzydło Eko Duo + Szpros Pełne Dąb Rustical Olej

Ciemne, dębowe drzwi w rustykalnej odsłonie. Bardzo dobrze będą prezentować się w domach urządzonych w stylu boho, rustykalnym bądź też stylizowanych na góralską chatę. Naturalny efekt zapewniają pojawiające się niedoskonałości w postaci kory i sęków. Drzwi zostały wyposażone w solidne okucia i pokryte olejem bezbarwnym.

5. Skrzydło Sekstet Bezsęczne Pełne

Eleganckie, nowoczesne drzwi panelowe, które świetnie sprawdzą się w pokojach, np. w salonie czy pokoju dziecięcym. Nadają pomieszczeniom przytulną, domową atmosferę. Drzwi wykonane zostały z drewna sosnowego, wypełnione są panelami sosnowymi.

6. Skrzydło Duo Loft Classic Bezsęczne Pełne

Typowe skrzydło bezsęczne pełne o jasnym wybarwieniu. Drzwi będą dobrze prezentować się w domach urządzonych w stylu rustykalnym oraz skandynawskim. Naturalne, duże panele sosnowe nadają drzwiom niespotykanego wyglądu. Istnieje możliwość skrócenia drzwi, czyli przycięcia ich, bez ryzyka osłabienia konstrukcji.

Podsumowując

Szukając drzwi wewnętrznych nowoczesnych, warto przejrzeć galerię sklepu Kornik. W ofercie dostępne są profile nowoczesne o mocnym wybarwieniu, wykonane głównie z drewna sosnowego lub dębowego. W asortymencie znajdują się tradycyjne skrzydła drzwiowe, drzwi przesuwne czy też drzwi z ościeżnicą.

Profile przede wszystkim pasują do mieszkań, domów lub też biur urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym czy rustykalnym. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wyposażone zostały w solidne okucia ‒ będą zakupem na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *